Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Варна, Трошево
177 000 €
346 181.91 лв.

(2 529 €, 4 946.29 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Коригирана в 14:03 на 14 април, 2026 год.
Обявата е посетена 2184 пъти.
Площ:
70 m2
Етаж:
6-ти от 8
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация 1980 - 1989 г.

Описание на имота:

International Real Estates (IRE) представя:

Напълно обзаведен тристаен апартамент след основен ремонт. Жилището разполага с всичко необходимо за директно нанасяне, включително нови мебели и напълно оборудвана кухня с висок клас електроуреди (печка, котлони, хладилник, съдомиялна). Имотът е ситуиран в панелна сграда с асансьор, отлично поддържани общи части, подменена дограма и външна изолация.

две тераси;
Мазе (квадратурата му не е включена в общата площ).
Характеристики и предимства:

Площ: 70(64кв.м. по документи) кв.м .
Етаж: 6 от общо 8.
Състояние: Напълно обзаведен с нови мебели и уреди след основен ремонт.
Локация: Изключително комуникативен район в ж.к. Кайсиева Градина, в близост до парк, големи търговски вериги и спирки на градския транспорт.
Паркиране: Възможност за свободно паркиране в пространството пред сградата.
За повече информация и организиране на оглед, моля свържете се с нас на посочения телефон и цитирайте код на обявата: 1047

International Real Estates предлага пълно съдействие при покупка, включително безплатна консултация и подкрепа при банково кредитиране избор на най-добри условия и съдействие до финализиране на сделката.
Особености
Панел
Асансьор
Обзаведен
За контакт:
0879234888
Брокер:
Венцислав Мирчев
0879234888