Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Варна, Свети Никола
159 900 €
312 737.22 лв.

(2 161 €, 4 226.55 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 11:58 на 29 април, 2026 год.
Обявата е посетена 780 пъти.
Площ:
74 m2
Етаж:
3-ти от 5
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2014 г.

Описание на имота:

International Real Estates (IRE) предлага ЕКСКЛУЗИВНO в продажба двустаен апартамент 75 кв .м в затворен комплекс с басейн, барбекю, много добре поддържан двор. Морска панорама. с включено паркомясто в двора на сградата.Разпределение: коридор, баня-тоалет,килер, спалня, дневна с кухненска част и две тераси.
За повече и огледи се обадете на посочения телефон и цитирайте код на обявата:223
За контакт:
0879143888
Брокер:
Сами Лафи
0879143888
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Варна, Свети Никола
Обява: 1b177502780170202

159 900 €
312 737.22 лв.
История на цената
(2 161 €, 4 226.55 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Варна, Свети Никола